konkursujemy

Nowa strona Łodzi

LODZ-24.PL to Portal kulturalno-rozrywkowy skierowany do mieszkańców Łodzi oraz przyjezdnych, którzy chcą wiedzieć co dzieje się w mieście. W Serwisie naszym znajdziesz informacje na tematy takie jak odbywające się w Łodzi koncerty, wydarzenia sportowe, premiery kinowe oraz spektakle teatralne, od nas dowiesz się jakie imprezy są aktualnie organizowane, jakie zespoły wystąpią na Juwenaliach, czy też co planują organizatorzy Festiwalu Dialogu Czterech Kultur czy Dni Łodzi.

Poza samymi wydarzeniami Portal oferuje obszerną listę restauracji, pizzerii, klubów muzycznych, pubów oraz knajp wraz z listą wydarzeń, jakie w danym miejscu są organizowane. Dzięki temu szybko i sprawnie możesz zaplanować sobie weekend, wieczór czy też po prostu wolny czas. Dzięki możliwości komentowania każdego z miejsc, wszyscy mogą zostawić swoją opinię, dzięki czemu łatwiej jest wyselekcjonować miejsca godne odwiedzenia w pierwszej kolejności.

Wraz z łódzkimi klubami fitness, szkołami tańca oraz sztuk walki, klubami oraz restauracjami, jak również kinami, galeriami i teatrami organizujemy konkursy, dzięki czemu możesz stać się posiadaczem przeróżnych nagród, takich jak na przykład:

- karnety na samoobronę, do klubów fitness i spa
- zaproszenia do kin, teatrów, galerii i domów kultury
- bilety na koncerty oraz wydarzenia muzyczne
- vouchery oraz zniżki do restauracji
- karnety do szkół tańca, na Zumbę
- nagrody rzeczowe itp.

Konkursy z nagrodami organizujemy praktycznie non-stop, w związku z czym każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego Portalu oraz udziału w konkursach!